• MYSZ DLA GRACZY STEELSERIES RIVAL 710 12000DPI RGB CZARNA GAMINGOWA

Symbol: Z27766
572.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 10
Odbiór w Punkcie48 10
Kurier DPD 1 14.99
Kurier 2 14.99
Kurier InPost 15
Kurier 2 Pobranie 20.99
Kurier DPD Pobranie 1 21.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 792525018

Zostaw telefon
image

image
image
image

Wyświetlacz OLED


Od teraz nie będziesz już musiał tak często używać alt+tab w trakcie rozgrywki. Wyświetlacz OLED pokaże użyteczne informacje, jak np. ustawienia CPI, powiadomienia Discord, statystki z gry czy mapowanie przycisków. Można go też spersonalizować, wgrywając animowany GIF czy nick.

System wibracji


Wibracje poinformują Cię, kiedy dana umiejętność jest gotowa do użycia lub poziom życia spadł poniżej bezpiecznego poziomu. Powiadomienia można dostosowywać według własnych preferencji - zmieniać intensywność, rodzaj wibracji i zdarzenia z gier, do których są przypisane.

Integracja z czatem Discord


Otrzymuj powiadomienia w czasie rzeczywistym z czatu Discord bez potrzeby minimalizowania gry. System wibracji da Ci znać, że przyszła wiadomość, a na wyświetlaczy OLED zobaczysz, kto jest nadawcą.
image
image
image

Prawdziwe śledzenie 1 do 1


TrueMove3 to autorski sensor optyczny z 12,000 CPI i 350 IPS stworzony we współpracy z wiodącą na rynku firmą PixArt. Zamiast skupiać się wyłącznie na CPI, TrueMove3 został zaprojektowany, aby perfekcyjnie, 1 do 1, przenosić na ekran ruchy użytkownika.

Wymienne części


Modułowa konstrukcja pozwoli Ci wymienić sensor, kabel i obudowę, abyś mógł dostosować mysz do swoich preferencji.

Mechaniczne przełączniki - 60 milionów kliknięć


Prawy i lewy przycisk zostały wyposażone w system split-trigger, dzięki czemu klik jest pewny i wytrzymały. Autorskie przełączniki mechaniczne o żywotności 60 milionów kliknięć gwarantują, że - bez względu na to, jak dynamicznie naciskasz - każde zadanie zostanie wykonana z perfekcyjną precyzją.
  • Sklep zamknięty

Przerwa techiniczna